YEMEK İÇİN Mİ YAŞARIZ YOKSA
YAŞAMAK İÇİN Mİ YERİZ ?


CEM MUTFAK TOPLU YEMEK HİZMETLERİ


HİZMET & KALİTE

İşletmenizin bünyesinde yemek verilebilecek bir alanın olması durumunda tabldot yemek hizmeti için devreye gireriz. Yemeğin sunulacağı mekan ve servis ekipmanlarında eksiklikler varsa tespit ederek karşılıklı görüşüp, teminini sağlarız. Sabah 05:30’da başlayan üretim 09:00’da araçlarla servise çıkarılır. Hazırlanan yemekler thermobox veya ısı koruyucu çelik kaplarda size ulaştırılır. İstanbul Avrupa yakasında tüm noktalara servisimiz bulunmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar olan tüm süreçlerimizi sürekli iyileştirip, ilerleme ve büyüme sağlamak ana politikamızdır.
Politikamızı HACCP, ISO9001 sertifikalarıyla  belgelendirmek üzere çalışmalarımız devam etmektedir.     

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Şirketimiz toplu yemek sunduğu tüm müşterilerinin gıda güvenliğini garanti altına almayı kendine ana politika edinmiştir. Üretimimiz, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Güvenli gıda için güvenli hammadde temini ve çalışma ortamı hijyeni şarttır. Türkiye’ de alanında kaliteli üretim yapan firmaların ürünlerini kullanmaktayız. İşletmemizde kullanılan ekipmanlar, çalışma alanları dezenfekte edilmekte, bünyemizde çalışan gıda mühendisimiz ve aldığımız gıda güvenliği denetim hizmetleri sayesinde hijyen standartlarının sürekliliğini sağlamaktayız.


Cem Mutfak ©
 |